top of page

Ako vytvoriť dokonalú narodeninovú párty pre vašu malú morskú vílu

Miluje vaše dieťa morské víly? Potom je oslava v mermaid téme ideálnym spôsobom, ako osláviť narodeniny. Vďaka správnym dekoráciám, jedlu, a aktivitám môžete vytvoriť čarovný podmorský svet, na ktorý vaša princezná alebo pirát a jej/jeho kamaráti nikdy nezabudnú. Spísala som preto pre vás niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať dokonalú detskú mermaid párty.
Dekorácie

Modré, zelené a tyrkysové farby, sú ideálne na vytvorenie podmorskej atmosféry.

Zo stropu môžete zavesiť modré a zelené stuhy a okolo priestoru oslavy obtiahnuť tyrkysovú látku pre ten pomorský nádych.

oslava narodenin morska panna

Môžete tiež pridať balóny rôznych veľkostí a odtieňov modrej. Priesvitné balóny zase vyzerajú ako obrovské bubliny a dodajú priestoru podmorský nádych.

Na dotvorenie atmosféry môžete použiť aj mušle, hviezdice a iné rekvizity s tematikou oceánu.


oslava narodenin morska panna

Vytvorte priestor na fotenie s truhlicou plnou pokladu a inými rekvizitami na rozkošné fotografie.
Pozvánky

oslava narodenin morska panna

Pozvánky vedia dodať vašej oslave to správne čaro. A keď ich zladíte na tému oslavy deti vedia na čo sa majú tešiť.


Obrovské množstvo nádherných pozvánok nájdete v mojej Podmorskej knižnice.


oslava narodenin morska panna


Aktivity


Aby sa deti zabavili, naplánujte niekoľko aktivít ako stvorené pre malé morské víly. Hľadanie pokladu je skvelý spôsob, ako deti zaujať a nadchnúť. V okolí oslavy môžete ukryť mušle alebo iné malé poklady a dať každému dieťaťu mapu, aby ich našlo.Ak máte bazén dovoľte deťom vyjašiť sa v ňom. Môžu z dna loviť rôzne hračky a plávať ako morské panny. Pri tejto aktivite sa ale ujistit, že vsětky deti vedia skvele plávať a nikdy ich nenechávajte bez dozoru.

Ak chcete ale posunúť svoju oslavu na vyššiu úroveň, zvážte možnosť pozvania profesionálnej morskej panny. Morská panna môže plávať vo vašom bazéne a zabávať deti. Kto by nechcel stretnúť skutočnú morskú pannu?


morska panna perla mareena

morska panna perla marena detska oslava narodenin
Objednať si ma na oslavu môžete TU.Jedlo

Čo sa týka jedla, existuje veľa možností pre podmorskú párty. Misky a taniere v tvare mušlí, spravia atmosféru oceánu na stole.

oslava narodenin morska panna

Ak majú vaše deti radi morské plody alebo radi experimentujú môžete podávať občerstvenie priamo z mora, napríklad krevetový koktail alebo krabí dip.

Z nápojov zvážte modrý punč alebo modrú limonádu.


Ako dezert môžete podávať koláčiky s modrou polevou a posýpkou.

Tortu by som určite doporučila s motívom morskej panny.

oslava narodenin morska panna

Ak sa s jedlom chcete viac vyblázniť, môžete vytvoriť menu s motívom morskej panny s kreatívnymi menami ako "Kúsky morskej panny", "Sendviče pod morom" alebo "Šalát z morských rias".


Recepty na podmorské mňamky nájdete v tomto článku.


Darčeky

oslava narodenin morska panna

Pokiaľ ide o darčeky, myslite na predmety s tematikou morskej panny, ako sú chvosty morských panien, knihy o morských pannách a šperky s oceánu.

Môžete tiež rozdávať malé drobnosti v tvare mušlí alebo mušľové spony do vlasov pre kamarátov oslávanca.

Najlepšie na tom je, že si ich deti môžu vyrobiť a môžete to zahrnúť medzi aktivity. Nakúpte rôzne korálky, mušle a iné poklady a nechate každú morskú vílu any si vytvorila svoj vlastný kúzelný náhrdelník.Tieto tipy vám pomôžu vytvoriť nezabudnuteľnú oslavu pre vaše deti. Od výzdoby až po aktivity, jedlo a darčeky sa vaše dieťa a jeho kamaráti budú cítiť ako pod hladinou mora. Ak k tomu pridáte profesionálnu morskú vílu, bude oslava nezabudnuteľná.

Určite sa prekliknite na ostatné články, ktoré tu nájdete, sú tam konkrétne recepty, a nápady.48 views0 comments

コメント


bottom of page