top of page
  • Writer's picturePerla Mareena

Ako vytvoriť dokonalú narodeninovú párty pre vašu malú morskú vílu

Miluje vaše dieťa morské víly? Potom je oslava v mermaid téme ideálnym spôsobom, ako osláviť narodeniny. Vďaka správnym dekoráciám, jedlu, a aktivitám môžete vytvoriť čarovný podmorský svet, na ktorý vaša princezná alebo pirát a jej/jeho kamaráti nikdy nezabudnú. Spísala som preto pre vás niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať dokonalú detskú mermaid párty.
Dekorácie

Modré, zelené a tyrkysové farby, sú ideálne na vytvorenie podmorskej atmosféry.

Zo stropu môžete zavesiť modré a zelené stuhy a okolo priestoru oslavy obtiahnuť tyrkysovú látku pre ten pomorský nádych.


Môžete tiež pridať balóny rôznych veľkostí a odtieňov modrej. Priesvitné balóny zase vyzerajú ako obrovské bubliny a dodajú priestoru podmorský nádych.

Na dotvorenie atmosféry môžete použiť aj mušle, hviezdice a iné rekvizity s tematikou oceánu.Vytvorte priestor na fotenie s truhlicou plnou pokladu a inými rekvizitami na rozkošné fotografie.
Pozvánky

Pozvánky vedia dodať vašej oslave to správne čaro. A keď ich zladíte na tému oslavy deti vedia na čo sa majú tešiť.


Obrovské množstvo nádherných pozvánok nájdete v mojej Podmorskej knižnice.
Aktivity


Aby sa deti zabavili, naplánujte niekoľko aktivít ako stvorené pre malé morské víly. Hľadanie pokladu je skvelý spôsob, ako deti zaujať a nadchnúť. V okolí oslavy môžete ukryť mušle alebo iné malé poklady a dať každému dieťaťu mapu, aby ich našlo.Ak máte bazén dovoľte deťom vyjašiť sa v ňom. Môžu z dna loviť rôzne hračky a plávať ako morské panny. Pri tejto aktivite sa ale ujistit, že vsětky deti vedia skvele plávať a nikdy ich nenechávajte bez dozoru.

Ak chcete ale posunúť svoju oslavu na vyššiu úroveň, zvážte možnosť pozvania profesionálnej morskej panny. Morská panna môže plávať vo vašom bazéne a zabávať deti. Kto by nechcel stretnúť skutočnú morskú pannu?Objednať si ma na oslavu môžete TU.Jedlo

Čo sa týka jedla, existuje veľa možností pre podmorskú párty. Misky a taniere v tvare mušlí, spravia atmosféru oceánu na stole.


Ak majú vaše deti radi morské plody alebo radi experimentujú môžete podávať občerstvenie priamo z mora, napríklad krevetový koktail alebo krabí dip.

Z nápojov zvážte modrý punč alebo modrú limonádu.


Ako dezert môžete podávať koláčiky s modrou polevou a posýpkou.

Tortu by som určite doporučila s motívom morskej panny.


Ak sa s jedlom chcete viac vyblázniť, môžete vytvoriť menu s motívom morskej panny s kreatívnymi menami ako "Kúsky morskej panny", "Sendviče pod morom" alebo "Šalát z morských rias".


Recepty na podmorské mňamky nájdete v tomto článku.


Darčeky


Pokiaľ ide o darčeky, myslite na predmety s tematikou morskej panny, ako sú chvosty morských panien, knihy o morských pannách a šperky s oceánu.

Môžete tiež rozdávať malé drobnosti v tvare mušlí alebo mušľové spony do vlasov pre kamarátov oslávanca.

Najlepšie na tom je, že si ich deti môžu vyrobiť a môžete to zahrnúť medzi aktivity. Nakúpte rôzne korálky, mušle a iné poklady a nechate každú morskú vílu any si vytvorila svoj vlastný kúzelný náhrdelník.


Viac o darčekoch tu


Tieto tipy vám pomôžu vytvoriť nezabudnuteľnú oslavu pre vaše deti. Od výzdoby až po aktivity, jedlo a darčeky sa vaše dieťa a jeho kamaráti budú cítiť ako pod hladinou mora. Ak k tomu pridáte profesionálnu morskú vílu, bude oslava nezabudnuteľná.

Určite sa prekliknite na ostatné články, ktoré tu nájdete, sú tam konkrétne recepty, a nápady.23 views0 comments
bottom of page