top of page

5 Tipov na darčeky, ktoré potešia každú morskú vílu

Spísala som pre vás zoznam darčekov ktoré ocení každá morská panna.
Či už slávi narodeniny, alebo ako drobnosť len tak pre potešenie.Všetko potrebné na výrobu nádherného lapača snov. Ak máte doma malú parádnicu, pouvažujte o tejto nádhernej šperkovnci pre všetky jej podmorské pokladyViete nájsť aj kopec nádherných ručne vyrobených darčekov v téme morských víl, či už siahnete po tejto nádhernej bábike alebo po tejto maňuške, vašu malú morskú vílu určite potešíte a podporíte umelca, ktorý do vášho daru vlial obrovské množstvo lásky.Mermaid deka je perfektný darček pre všetky morské víly, ktoré radi pozerajú filmy a relaxujú.
Mermaid deky od LuckySwim sú neuveriteľne jemné a mäkké. Vydržala by som v nich aj celý deň.

Pozrite si aj moje video o tejto deke:Plutvičky od LuckySwim sú krásne, pohodlné a hlavne bezpečné. Vďaka špeciálnej látke sú dokonca aj antibakteriálne a tým zabraňujú zápalom. Ja som tieto plutvy testovala a musím uznať, že sú naozaj kvalitné. Niet divu, že sú jednička na trhu.


Ak sa váš drobec túži stať morskou vílou najlepšie urobíte keď mu dáte možnosť naučiť sa plávať s plutvou od expertov. Ako darček tak môže poslúžiť mermaid kurz, kde sa zabaví, užije si čas strávený s ostatnými morskými vílami ale hlavne sa toho veľa naučí.
Prečítajte si pred tým:


Toto je (zatiaľ) krátky zoznam darčekov pre morské víly. Dúfam, že tu nájdete inšipráciu.
35 views0 comments

Comments


bottom of page